Przejdź do

Marzec 2024 - TRENDY Z TIKTOKA

@sonyased5

Since everyone said it was too much movement lol even wearing a @Kylie Jenner shirt 💯😉 #fyp #viral #kyliejenner

♬ Dile Austin Millz Remix - Austin Millz

[TREND] Kylie Jenner Dance

Marzec 2024

O co chodzi:

Kto powiedział, że nie potrafisz tańczyć jak Kylie Jenner? Video z tańczącą Kylie stało się viralem, który obiegł cały świat. Zainspirowało to wielu TikTokerów do odtworzenia jej tańca – tym bardziej, że to nic trudnego! Taniec Kylie jest na tyle prosty, że niektórzy nawet nie nazwaliby go tańcem. Oczywiście, TikTok podzielił się na dwa obozy – ten, który parodiował taniec Kylie i ten, który naprawdę starał się go odtworzyć. Niemniej, piosenka z oryginalnego filmiku stała się trendowa – niezależnie, czy nagrasz pod nią taniec Kylie, czy inny film, użycie jej powinno zwiększyć Twoje zasięgi.

  @moralestripletsss

  This took us so many tries 😭 DC:@☆icm_triplets☆

  ♬ original sound - GotDamIGottaGetIt

  [TREND] I like you just the way you are

  Marzec 2024

  O co chodzi:

  Nie macie pomysłu na TikToka ze swoimi znajomymi? Mega popularnym jest ten do piosenki „The Way I Are” Timbalanda, Keri Hilson i D.O.E. Głównym celem jest pokazanie dwóch osób na początku filmiku, a trzecia niespodziewanie „wjeżdża” na pierwszy plan, po czym wszyscy tańczą trendową choreografię! Jak to zawsze z trendami, ten też ma swoje warianty – niektórzy robili go solo, a niektórzy nagrywali pod tą piosenkę swojego tańczącego kota czy psa. Do wyboru, do koloru.

   [TREND] Blue Monday Trend

   Marzec 2024

   O co chodzi:

   Ten trend jest mega prosty, a bardzo popularny, nadal aktualny i można go wykorzystać na mnóstwo sposobów! Potrzebne są dwie osoby, które mają jakiś konflikt (nie musi być na serio). Chcecie pokazać, jak nigdy nie dogadujecie się w kwestii wyboru tego, co zamówicie do jedzenia? Albo może, jak wysyłasz swojej drugiej połówce TikToki, których nigdy nie ogląda? Jeśli tak, ten trend jest idealny dla Was! Ważne, żeby było relatable i z humorem.

    Kontakt

     Imię
     Nazwisko
     Adres email
     Opowiedz nam o swoim projekcie

     Tears of Joy Sp. z o.o.

     ul. Białostocka 22

     03-741 Warszawa

      

     Napisz do nas smile@tearsofjoy.pl