Przejdź do

Maj 2024 - TRENDY Z TIKTOKA

[TREND] AI Dance

Maj 2024

Trend wykorzystujący AI i zdjęcie, gdzie taniec postaci ze zdjęcia zostaje wygenerowany przez sztuczną inteligencję na podstawie przesłanej fotki. Cała sztuka polega na dopasowaniu odpowiednio tekstu pod film tak, aby można było się z nim utożsamiać. Trend można wykorzystać na przykład do promowania ubrań przez dodanie napisu „POV: kiedy powinnaś się uczyć do sesji, ale robisz prywatny pokaz mody i ekscytujesz się nowym zamówieniem od….”

  @ispotpl

  Dzielimy się tajemną wiedzą 😎 Szczegóły w salonach stacjonarnych iSpot i na iSpot.pl 🥇 #iSpot #Apple #MacBookAir

  ♬ Chill Vibes - Tollan Kim

  [TREND] Często pytacie się mnie….

  Maj 2024

  Trend zaczynający się od zdania-haczyka, zwracającego uwagę odbiorcy. Zdanie „często pytacie mnie…” ma służyć utrzymaniu uwagi widza. Potem następuje zwrot akcji, ponieważ osoba występująca przyznaje, że zupełnie nie tak ma na imię, ale… ma do powiedzenia coś ciekawszego! Trend ma bardzo szerokie zastosowanie – po tytułowym zdaniu można komunikować dosłownie wszystko!

   @k_beauciara

   Tak właśnie to wygląda 😀 no nie da się opanować jak są takie promocje na koreańskie kosmetyki w Korei! #kbeauty #kbeautyskincare #koreanskiekosmetyki #korea #pielegnacja #oliveyoung #seoul #kbeautyskincare

   ♬ The von dutch remix w addison rae and a. g. cook - Charli XCX

   [TREND] Gdy ktoś mówi mi, żebym zwolnił/a z…

   Maj 2024

   Humorystyczny trend bazujący na rozmowie z kimś bliskim, kto twierdzi, że powinniśmy zwolnić z czymś, co kochamy. Na filmiku wykonujemy daną czynność w zwolnionym tempie, udając, że spełniamy prośbę.  Trend można wykorzystać do różnych branż, pokazując np. kupowanie dużej liczby kosmetyków, ubrań, słodyczy, dodatków do domu oraz pokazać przy okazji promowane produkty, czy usługi!

    Kontakt

     Imię
     Nazwisko
     Adres email
     Opowiedz nam o swoim projekcie

     Tears of Joy Sp. z o.o.

     ul. Białostocka 22

     03-741 Warszawa

      

     Napisz do nas smile@tearsofjoy.pl