Przejdź do

Luty 2024 - TRENDY Z TIKTOKA

@hebe_poland

Jedyne co jest nam potrzebne do szczęścia 🤭 Kto z Waszych znajomych by tak zrobił? #hebe #hebeforyou #loteria #trend

♬ ♡ ᶫᵒᵛᵉᵧₒᵤ ♡ - SoBerBoi

[TREND] Loteria

Luty 2024

O co chodzi:

Co by się stało gdybym wygrał/wygrała na loterii? Ten trend składa się tylko z pojedynczych zdjęć. Na pierwszym pokazujemy najczęściej samego siebie i napis ,,Jeśli wygram na loterii to nikomu nie powiem…”, a na kolejnym zdjęciu dodajemy to, co nam się marzy. Wymarzony samochód, wyjazd z kraju, zakupy oraz napis ,,ale byłyby znaki…”.

  [TREND] Where have you been?

  Luty 2024

  O co chodzi:

  Trend, który przyszedł ze Stanów Zjednoczonych i nadal jest na czasie! Do trendu dodajemy pasujący do sytuacji podpis, ale tak, aby nawiązywał do tekstu piosenki ,,nikt mnie nie zna tak jak Ty”. W filmiku może występować ulubione dziecko, które wróciło do domu, albo przyjaciółka, z którą spotykasz się raz na rok. Dodatkowo sam dźwięk możecie dodać do swoich własnych treści i wykorzystać algorytm TikToka, który wybija filmy z tym dźwiękiem na For Your Page.

   [TREND] Chomik

   Luty 2024

   O co chodzi:

   Trend, z którym utożsamia się bardzo dużo osób. Osiąga niesamowite zasięgi i wiele marek już go wykorzystało. Jest bardzo prosty, wystarczy użyć dwóch zdjęć – pierwsze z konkretnym pytaniem, czy stwierdzeniem, a na drugim ma być… chomik! Gryzoń przedstawiany jest jako zwykły człowiek, który popełnia błędy, nie zawsze kapuje i po prostu cieszy się życiem.

    [TREND] Shik Shak Shok

    Luty 2024

    O co chodzi:

    Trend, który polega na abstrakcyjnych odpowiedziach na typowe pytania. Szablon jest bardzo prosty. Wymyśl pytanie, które może zadać ci osoba, która Cię nie zna, a następnie dopasuj odpowiedź do swojej marki/ulubionej rzeczy. Odpowiedzi mogą dotyczyć wszystkiego! Koloru, cechy, zwierzęcia, rośliny, totalna dowolność!

     Kontakt

      Imię
      Nazwisko
      Adres email
      Opowiedz nam o swoim projekcie

      Tears of Joy Sp. z o.o.

      ul. Białostocka 22

      03-741 Warszawa

       

      Napisz do nas smile@tearsofjoy.pl