Przejdź do

Kwiecień 2024 - TRENDY Z TIKTOKA

[TREND] You wouldn’t last an hour…

Kwiecień 2024

O co chodzi:

Twoja marka w przeszłości słynęła z produktu/reklamy, który/a był/a bardzo popularna? Takie wspomnienie idealnie nada się pod ten trend! Trend polega na odwołaniu się do przeszłości, z którą mamy dobre wspomnienia. Najlepiej sprawdzi się w formie karuzeli dwóch zdjęć – na pierwszym wstawiasz np. swoje selfie, a na drugim zdjęcie związane z wyżej wspomnianym produktem! Dodaj do tego napisy i gotowe!

  [TREND] Let me say I’m the biggest hater…

  Kwiecień 2024

  O co chodzi?

  Kojarzysz beef rapowych gigantów z USA Kendricka i Drake’a? Najnowsza piosenka Kendrick’a Lamara „EUPHORIA” bardzo spodobała się użytkownikom TikToka i zapoczątkowała nowy trend. Najlepiej sprawdzi się w formie karuzeli dwóch zdjęć. Na pierwszym można wstawić np. swoje zdjęcie z podpisem „LET ME SAY I’M THE BIGGEST HATER”, a na drugim zdjęcie np. składniku, który jest uznany za szkodliwy i nie znajdzie się go w Twoim produkcie (pełna dowolność) z podpisem „I HATE THE WAY THAT YOU WALK, THE WAY THAT YOU TALK, THE WAY THAT YOU DRESS”.

   [TREND] Sound of peace

   Kwiecień 2024

   O co chodzi?

   Robiliście ostatnio sporą promkę? Może wypuściliście produkt, który błyskawicznie zniknął z półek sklepów? Wykorzystaj to przy tym trendzie! Najlepiej sprawdzi się tutaj nagranie kogoś na łonie natury lub samego krajobrazu. W tle wstawiasz muzykę „SOUND OF PEACE”, a na filmiku umieszczasz podpis „JA JEDNOCZĄC SIĘ Z NATURĄ PO TYM JAK…” – w miejsce kropek wstaw wspomniane wyżej doświadczenie, np. „Ja jednocząca się z naturą po wydaniu połowy wypłaty na promce -50% xyz” lub „Ja jednoczący się z naturą po tym jak udało mi się upolować xyz w sklepie”. Trend ma podłoże komediowe, więc na spokojnie możesz użyć kuriozalnych przykładów!

    Kontakt

     Imię
     Nazwisko
     Adres email
     Opowiedz nam o swoim projekcie

     Tears of Joy Sp. z o.o.

     ul. Białostocka 22

     03-741 Warszawa

      

     Napisz do nas smile@tearsofjoy.pl