Przejdź do

Grudzień 2023 - TRENDY Z TIKTOKA

[TREND] Mnie nie oszukasz…

Grudzień 2023

O co chodzi:

Obiecałeś sobie, że koniec z zakupami w ulubionym sklepie? A może twoja koleżanka zarzekała się, że już więcej nie wyda na ubrania, a tydzień później widzisz ją z nową torebką? Ten trend to idealna okazja, żeby wyśmiać obietnice, których na koniec dnia i tak nie dotrzymujemy, a przy okazji promować nasz ulubiony sklep/produkt.  Podziel się z użytkownikami TikToka swoimi niedotrzymanymi obietnicami, a może okaże się, że i oni tak robią!

  [TREND] Capcut Cats

  Grudzień 2023

  O co chodzi:

  Ostatnio na TikToku królują… KOTY! Za pomocą szablonu z CapCuta możesz w prosty sposób stworzyć viralowy filmik, który pokaże Twoim odbiorcom Twój ulubiony produkt, usługę, albo śmieszną sytuację z życia firmy. Ten trend nie ma żadnych ograniczeń, więc uwolnij kreatywność i pokaż użytkownikom TikToka, jak się tworzy virale!

   @fentybeauty

   Face eats first! 🤭🍽🤪 This is your sign to treat ya self to sum yummy #FentySnackz on your next #UltaBeautyatTarget run, boos! ❤️ #asmr #girldinner #makeuphaul

   ♬ original sound - Fenty Beauty

   [TREND] My dinner after…

   Grudzień 2023

   O co chodzi:

   Tyle wspaniałych produktów, że aż żal ich nie kupić! Tylko co z wypłatą? Ten trend to idealna okazja, żeby w humorystyczny sposób pokazać nasz ulubiony produkt! Uwielbiasz podróżować – wrzuć na patelnię kilka biletów z ostatnich wycieczek! A może Twoją pasją jest makijaż? Dla produktów kosmetycznych też znajdzie się tu miejsce! Podziel się z użytkownikami TikToka swoimi zakupowymi ulubieńcami!

    Kontakt

     Imię
     Nazwisko
     Adres email
     Opowiedz nam o swoim projekcie

     Tears of Joy Sp. z o.o.

     ul. Białostocka 22

     03-741 Warszawa

      

     Napisz do nas smile@tearsofjoy.pl