MENU
O Tearsach.

Nasza agencja influencerska to Tears of Joy.

Gdybyśmy mieli być kolorem, to tylko żółtym, dlatego że to barwa optymizmu, słońca i dobrych intencji. Agencja influencerska to miejsce, gdzie niezależnie od pory roku i dnia zawsze świeci słońce.

Gdybyśmy byli dniem tygodnia, to czwartkiem w południe. Lubimy swoją pracę, dlatego nie zawsze wyczekujemy piątku, ale cenimy sobie bezpieczny dystans od poniedziałku.

Gdybyśmy byli miesiącem, to czerwcem. W TOJ łączymy wakacyjny luz z kreatywnością godną letnich kolekcji ubrań w sieciówkach.

Gdybyśmy byli ciastkiem, to z pewnością tortem warstwowym. Jesteśmy drużyną, ale każdy z nas jest inny – aż do tego stopnia, że musimy obrazować to za pomocą postaci z kultowych filmów:

ŁUKASZ

Entuzjasta fliperów i śmiałych pomysłów. Uwielbia pływać na falach. Jego kreatywność jest niemierzalna.

MAGDA

Group Account Manager, która w mgnieniu oka znajduje rozwiązania najbardziej zagmatwanych sytuacji. Wypełnia dobrą energią miejsca, w których się znajduje.

ADAM

W Tearsach od samego początku. Mówi, że najlepszą rzeczą w pracy Accounta jest kontakt z ludźmi, z kolei w pochmurne dni twierdzi, że to jednak najtrudniejsze. Miłośnik sushi, bluz z kapturem i ryzykownych żartów.

BEATA

Graficzka, której prace przerastają oczekiwania. Uwielbia szalone podróże z plecakiem. Ostatnio zrealizowała swoje marzenie o pobycie w Japonii. Jej dusza i włosy mają kolor różowy.

DOMINIKA

Social Media Specjalist, z którą nuda toczy nierówną walkę i zawsze kończy na tarczy. Robi piękne zdjęcia i uwielbia słodkości. Wszędzie jej pełno, każde biurko w TOJ jest trochę jej.

JUSTYNA

Zawsze trafnie dobiera słowa, jest precyzyjna i opanowana. Uwielbia podróżować i opowiadać o miejscach, które widziała. Jadła zupę ze skorpiona i lody o smaku jajka.

JULIA

Marketing&PR Specjalist, która lubi pisać na każdy temat. Jest przyjazna i chętnie pomaga innym. Kocha jamniki (wszystkie).

IRENA

Specjalistka od Influencer Marketingu, która w poszukiwaniu Influencerów przejrzała cały Instagram.

PATRYCJA

Wszystko o Tearsach>
Kontakt.

Mieścimy się w Warszawie ale mamy
klientów od Zakopanego po Gdańsk.

Copyright 2020 Tears of Joy Sp. z o.o.. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z polityką prywatności.

  Odbierz nagrodę

  Uzupełnij poniższy formularz, a wyślemy Ci mały podarunek.

  Twoje dane są bezpieczne.

   Formularz kontaktowy:

   Stwórzmy wspólnie historię Twojej marki, która będzie miała znaczenie.

   Twoje dane są bezpieczne.

    Formularz kontaktowy:

    Stwórzmy wspólnie historię Twojej marki, która będzie miała znaczenie.

    Twoje dane są bezpieczne.