MENU
O Tearsach.

Nazywamy się Tears of Joy
i jesteśmy agencją mikroinfluencerską.

Gdybyśmy mieli być kolorem to tylko żółtym, dlatego, że to barwa optymizmu, słońca i dobrych intencji. W Tears of Joy, niezależnie od pory roku i dnia, zawsze świeci słońce.

Gdybyśmy byli dniem tygodnia to czwartkiem w południe, lubimy swoją pracę dlatego nie zawsze wyczekujemy piątku, ale cenimy sobie bezpieczny dystans od poniedziałku.

Gdybyśmy byli miesiącem to czerwcem, w TOJ łączymy wakacyjny luz z kreatywnością godną letnich kolekcji ubrań w sieciówkach.

Gdybyśmy byli ciastkiem to z pewnością tortem warstwowym, jesteśmy drużyną, ale każdy z nas jest inny do tego stopnia, że musimy obrazować to za pomocą postaci z kultowych filmów:

EL PROFESOR / ŁUKASZ

Entuzjasta fliperów i śmiałych pomysłów. Uwielbia pływać na falach. Jego kreatywność jest niemierzalna.

ELASTYNA / MAGDA

Group Account Manager, która w mgnieniu oka znajduje rozwiązania najbardziej zagmatwanych sytuacji. Wypełnia dobrą energią miejsca, w których się znajduje.

NEO / ADAM

W Tearsach od samego początku. Mówi, że najlepszą rzeczą w pracy Accounta jest kontakt z ludźmi, z kolei w pochmurne dni twierdzi, że to jednak najtrudniejsze. Miłośnik sushi, bluz z kapturem i ryzykownych żartów.

CZARODZIEJKA Z KSIĘŻYCA / BEATA

Graficzka, której prace przerastają oczekiwania. Uwielbia szalone podróże z plecakiem. Ostatnio zrealizowała swoje marzenie o pobycie w Japonii. Jej dusza i włosy mają kolor różowy.

HARLEY QUINN / OLA

Account Manager, dla której nie ma rzeczy niemożliwych. Rozwiązuje kryzysowe sytuacje zanim dotrze do wszystkich, że te istniały. Zawsze można na nią liczyć. Kocha modę i odpoczynek w głuszy.

WONDER WOMAN / DOMINIKA

Social Media Specjalist, z którą nuda toczy nierówną walkę i zawsze kończy na tarczy. Robi piękne zdjęcia i uwielbia słodkości. Wszędzie jej pełno, każde biurko w TOJ jest trochę jej.

BRAWÓRKA / JUSTYNA

Zawsze trafnie dobiera słowa, jest precyzyjna i opanowana. Uwielbia podróżować i opowiadać o miejscach, które widziała. Jadła zupę ze skorpiona i lody o smaku jajka.

ALICJA Z KRAINY CZARÓW / JULIA

Marketing&PR Specjalist, która lubi pisać na każdy temat. Jest przyjazna i chętnie pomaga innym. Kocha jamniki (wszystkie).

ROSZPUNKA / IRENA

Specjalistka od Influencer Marketingu, która w poszukiwaniu Influencerów przejrzała cały Instagram.

Wszystko o Tearsach>
Kontakt.

Mieścimy się w Warszawie ale mamy
klientów od Zakopanego po Gdańsk.

Copyright 2019 Tears of Joy. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z polityką prywatności.

Odbierz nagrodę

Uzupełnij poniższy formularz, a wyślemy Ci mały podarunek.

Formularz kontaktowy:

Stwórzmy wspólnie historię Twojej marki, która będzie miała znaczenie.

Formularz kontaktowy:

Stwórzmy wspólnie historię Twojej marki, która będzie miała znaczenie.